Narcos

Mapa zagrożeń

Świnoujska mapa zagrożeń bezpieczeństwa. Jak działa?
Na chwilę obecną, na świnoujskiej Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa naniesionych zostało dokładnie siedemset tysięcy rozmaitych typów zagrożeń. Generalnie rzecz biorąc, mapa ta działa od ponad osiemnastu miesięcy, a w konsekwencji tego wprowadzone w dniu piątego października 2016 roku udogodnienie dało sposobność zgłaszania masy różnorodnych niebezpieczeństw i wykroczeń oraz czynów niedozwolonych. W praktyce wiąże się z opcją bezproblemowego wykorzystania aplikacji do skutecznego i szybkiego interweniowania w dowolnej okolicy na obszarze Świnoujścia. Jeżeli więc mieszkańcy chcą mieć realny wpływ na to, czy w ich miejscowości jest bezpiecznie, mogą stosować opisywane narzędzie w każdej chwili oraz z wybranego miejsca.
Taka nowoczesna forma współpracy odbywającej się na linii policja – społeczeństwo, pozwala na zgrane i sprawne likwidowanie zagrożeń wszelkiego rodzaju. Jest to sposobność wprowadzenia istotnych zmian w zakresie organizacji ruchu drogowego, ale też szansa na oduczenie ludzi spożywania alkoholu w miejscach publicznych, awanturowania się, wulgarności, czy aktów wandalizmu. Krajowa Mapa – czy to ta obowiązująca w Świnoujściu, czy też dowolna inna – daje możliwość bezproblemowego interweniowania także w momencie, gdy ktoś potrzebuje nagłej i pilnej potrzeby. Dokonując zgłoszenia, automatycznie pomagamy bezdomnym, co okazuje się szczególnie istotne w okresie zimowym, ponieważ wtedy zwiększa się ryzyko śmierci przez zamarznięcie.
Niezależnie jednakże od charakteru dokonywanego zgłoszenia, zawsze korzystanie z mapy jest wyrazem zaufania jakim społeczeństwo darzy instytucję policji. Z danych statystycznych zgromadzonych przez policję w Świnoujściu wynika, iż użytkownicy wspomnianej tu aplikacji oceniają ją naprawdę wysoko. Wdrożone narzędzie w praktyce na plus definiuje ponad osiemdziesiąt procent osób, które miały już okazję z niego korzystać.


Warning: Unknown: open(/tmp/sess_dvcpfv0gjv61uqllqktlnfpjk6, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0